bilimkurgu kulubu
Bilimkurgu Kulübü logo

Kullanım Koşulları

Web sitemize giren internet ziyaretçileri kullanım koşullarını okumak ve kabul etmekle mükelleftir. Siteye girildiği an kurallar kabul edilmiş sayılır. Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız http://www.google.com.tr adresine tıklayarak siteden çıkış yapabilirsiniz.

www.bilimkurgukulubu.com, bilimkurgu ilgili en güncel bilgileri aktarmayı ve aynı zamanda da bilimkurgu yapıtlarını tanıtmayı amaçlayan bir bilişim içerik portalıdir. Sitenin kullanımı ile ilgili olarak, size özel olmayan ve tamamen kişisel amaçlar için bir kullanım hakkı vermektedir. Sitenin içeriğinin kısmen ve/veya tamamen kopyalanması, arama motorları ile toplanarak benzer amaçlar için kullanılması yasaktır.

Portalda yayınlanan ürünlerin özelliklerinden, satış koşullarından, kullanımından, satıcıları ve/veya üreticileri ile aranızda yaşanabilecek sorunlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sitemiz, üreticilerin ürünlerinin özellikleri ve fiyatlarında önceden haber vermeye gerek duymadan yapma hakkına sahip oldukları değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Sitemizde, diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Bilimkurgu Kulübü, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz. Bilimkurgu Kulübü, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemiz, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

www.bilimkurgukulubu.com’da yer alan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Gizlilik

Öncelikle bize vermiş olduğunuz e-posta adresiniz ve iletişim bilgileriniz hiçbir şekilde sizin izniniz olmadan 3. şahıslara verilmez. Spam’den sizin gibi biz de nefret ediyoruz. Kişisel bilgiye saygı bizim için çok önemli olduğundan bu tip gelecek teklifleri değerlendirmeye dahi almayacağımızı bilmenizi isteriz.

Sitemize sadece www.bilimkurgukulubu.com ve www.bilimkurgukulubu.org ana sayfasından giriniz. Başka bir adresi kullanmayınız.

Bilimkurgu Kulübü Yönetimi